SBD Veselsko se rozhodlo pro WAM SBD

Oborové řešení pro správu bytového fondu WAM SBD je postaveno na pilířích informačního systému WAM S/3. Výhod WAM SBD mohou využívat stavební bytová družstva, správci obecních bytů či podniky s vlastním bytovým fondem. Praxí je ověřeno, že WAM SBD přináší úspory ve fondu pracovní doby potřebné pro zpracování informací, snižuje náklady na provoz a údržbu bytového fondu, zvyšuje kvalitu informací poskytovaných managementu a v neposlední řadě také zkracuje dobu řešení problémů nájemníků.

O společnosti VESELSKO, stavební bytové družstvo
VESELSKO, stavební bytové družstvo zajišťuje bydlení a služby s bydlením spojené ve 119 bytových domech, v 19 obcích a městech okresu Hodonín (Nová Lhota , Javorník, Suchov, Blatnička, Louka, Kuželov, Hrubá Vrbka, Tasov, Hroznová Lhota, Domanín, Těmice, Moravský Písek, Bzenec, Bzenec Přívoz, Strážnice, Petrov, Vnorovy a Veselí nad Moravou) t.j. celkem ve 2312 b.j.
Předmětem činnosti družstva je především zajišťování správy a provozu bytových a nebytových objektů ve vlastnictví družstva, ve vlastnictví členů družstva, ale i ve vlastnictví jiných fyzických či právnických osob, zabezpečování plnění (služeb) poskytovaných s užíváním bytů a nebytových prostor jak pro členy, tak i pro jiné osoby.
Pro další tiskové informace prosím kontaktujte:
Ing. Karel Fritz, obchodní ředitel, MIKROS, a.s., Palackého 56, 612 00 Brno, tel.: +420 549 523 611

Hublot Replica www.swatchesandrags.com

Kontaktujte nás

Máte zájem dozvědět se o našich řešeních podrobněji?  
Rádi Vám zašleme detailnější dokumentaci, rádi Vám naše řešení představíme i osobně.