Hotel St. Joseph ROYAL REGENT další uživatel oborového řešení WAM SPA

Hotel St. Joseph ROYAL REGENT potvrzuje, že řešení WAM SPA, postavené na ERP systému WAM S/3, určené pro hotelové a lázeňské provozy, opět boduje na poli hotelových provozů nejvyšší kvality.

O hotelu St. Joseph ROYAL REGENT

Hotel vznikl na místě bývalého lázeňského domu pro kněze postaveného v roce 1889 a provozovaného pod názvem Kurhaus St. Josef. Chloubou hotelu, který byl tehdy jako jeden z mála otevřen celý rok, byla vzácná domácí kaple zasvěcená právě Svatému Josefovi. Tento světec ­podle staré legendy pomáhal svoji přímluvou u Hospodina léčit zde pobývající lázeňské hosty, mezi které na přelomu 19. a 20. století patřila především tehdejší honorace.

V březnu 2010 otevřený hotel ROYAL REGENT nabídne svým hostům v precizně řešených designových interiérech široké spektrum vysoce nadstandardních služeb v kategorii first class superior, především pak:

·         celkem 81 pokojů vybavených širokoúhlým LCD televizorem, pay TV, sejfem, minibarem, přímým telefonem, fénem, bidetem a samostatným ovládáním teploty. Velká část pokojů disponuje balkóny či lodžiemi a krásným výhledem

·         3 prestižní apartmány s vlastními terasami – Royal Suite, Madison Suite, Penthouse Suite

·         špičkový balneoprovoz St. Joseph’s Spa rozkládající se na ploše více než 350 m2, kde budou k léčbě klientů využívány standardní i nejmodernější terapeutické prostředky a metody vč. koupelí v termo-minerální vodě, fyzioterapie, thermoterapie, oxygenoterapie, hydro-colonu, elektroléčby, pneumoakupunktury, irigací dásní, širokého spektra masáží, ad.

·         unikátní hotelové wellness v nejvyšším patře hotelu Skyland, kde je hotelovým hostům k dispozici finská sauna, parní lázeň, tepidárium, solární louka, whirlpool a bar. Pravou perlou je pak velký bazén s protiproudem a vodopády, ze kterého lze pozorovat proskleným stropem a stěnami oblohu i okolní přírodu. To vše je pak obkrouženo velikou terasou s nádherným výhledem na lázeňské centrum

·         Prostorný restaurant Mayflower s bohatými švédskými stoly

·         VIP gourmet lounge Esquire s prosklenými stěnami a terasou

·         Lobby bar Regent’s Club se třemi terasami

·         Four Elements of Beauty lounge

·         Wi-Fi internet

·         Sekretářské služby

·         Baby sitting

Pro další tiskové informace prosím kontaktujte:

Ing. Karel Fritz, obchodní ředitel, MIKROS, a.s., Palackého třída 56, 612 00 Brno, tel.: +420 549 523 611 

Kontaktujte nás

Máte zájem dozvědět se o našich řešeních podrobněji?  
Rádi Vám zašleme detailnější dokumentaci, rádi Vám naše řešení představíme i osobně.