linka


MIKROS,a.s.

Palackého třída 56
612 00 Brno
tel.: 549 523 611
mikros@mikros.czSpolečnost MIKROS, a.s. je výrobcem a dodavatelem podnikových informačních systémů již od roku 1995. Při vývoji jsou využívány nejmodernější databázové a webové technologie, které přináší našim zákazníkům vysokou užitnou hodnotu, stabilitu a bezpečnost.

Zabýváme se komplexními dodávkami informačních technologií od zpracování analýz a implementační studie, přes dodání informačního systému, systémového softwaru a hardwaru, až po zaškolení a pomoc při uvedení do provozu a následnou podporou při rutinním provozu. Máme bohaté zkušenosti s řízením jak menších, tak i rozsáhlých projektů, u kterých naše firma může plnit roli systémového integrátora. Zajišťuje tak pro investora nejpřijatelnější variantu převzetí právní odpovědnosti za ucelenou dodávku s podílem více dodavatelských firem.

Disponujeme odborně fundovaným a kompaktním kolektivem pracovníků, specializujících se na oblasti informačních systémů a informačních technologií (IS/IT).

Pro realizaci zakázek jsme zavedli a využíváme osvědčené projektové řízení. Tomu je přizpůsobena i organizační struktura firmy, kde kromě vertikálních vztahů standardní nadřízenosti a podřízenosti je definována horizontální organizační struktura, jejímž významným prvkem jsou vedoucí projektů, kteří vedou dynamicky vytvářené projektové týmy nesoucí plnou odpovědností za realizaci zakázek. Přispívá to k jednoznačné komunikaci se zákazníkem a k vysoké produktivitě práce na zakázkách. Přínosem je zkrácení doby realizací.

Heslem naší společnosti je :

"Neprodáváme pouze produkty a služby, ale nabízíme řešení a dlouhodobou spolupráci"
     mapa stránek mikros.cz KOCMEN interactiv